„Полуничний шлейф“

Veröffentlicht von

Мінімум зусиль та максимум задоволення, ось що ми можемо сказати про приготування більшості десертів. Вони чудово підходять для того, щоб зробити солодкий перекус та відволіктись від справ. Тому давайте сьогодні ви також виділите декілька хвилин та приготуєте неймовірно смачний, ніжний та апетитний десерт під назвою «Полуничний шлейф». Десерт справді вартий вашої уваги, адже складається з ароматної полунички, чорного шоколаду, ніжних вершків та апетитних вафлів. Тільки уявіть: всього декілька інгредієнтів і вже через деякий час ви насолоджуєтесь кожною ложечкою цієї смакоти. Зверніть увагу і на саму подачу цього ефектного красеня, тому сміло можете подавати його до святкового столу, після основних страв! 

десерт рецепт

Якщо ми вас заінтригували, тоді уважно слідкуйте, щоб дізнатись всі пропорції та деталі: 
– полуниця середнього розміру (приблизно 100 грамів) 
– чорний шоколад ( 70 грамів)
– вафлі з начинкою ( 5 штук) 
– вершки жирністю 33%
– цукор ( столова ложка з гіркою)

смачний десерт

– Час приготування – близько 15-ти хвилин 
– Кількість порцій – 2 

Детальний опис та деякі рекомендації від нас

Крок 1. 
Розпочніть приготування з полунички. Ягоди потрібно добре промити у воді, а потім відірвати маленькі листочки.  Далі поріжте її на маленькі шматочки. Якщо під час миття ви помітили трішки зігнивші плоди, то краще відрізати ту частинку, або ж взагалі відкласти таку полуничку в сторону.

оригінальний десерт

Крок 2.
Вийміть вафлі з упаковки та розділіть їх на маленькі шматки, а також декілька на а-ля трикутнички. 

ніжний десерт

Крок 3.
Наступним буде чорний шоколад. Його потрібно подрібніть у посудину, а потім помістити на водяну баню. Дочекайтесь, поки шоколад розтане. При цьому, обов’язково помішуйте його час від часу, щоб нічого не пригоріло. Зверніть увагу на якість шоколаду. Він повинен мати в своєму складі не менше ніж 65% какао, тільки в такому випадку чорний шоколад не тільки буде смачним, а й даватиме користь організму. 

яскравий десерт

Крок 4.
Поки розтоплюється шоколад ви можете перейти до вершків. Спочатку збивайте їх на малих обертах, плавно додаючи цукор. Потім збільшуйте швидкість та слідкуйте за тим, коли вершки стануть пухкими.

апетитний десерт

За бажанням можете дати декілька крапель харчового барвника, щоб десерт виглядав ще оригінальнішим. У нашому випадку – це голубий колір, який точно привертатиме увагу всіх присутні.

ефектний десерт

Крок 5.
Вітаємо вас, ми  практично завершуємо, залишилось тільки правильно з’єднати всі інгредієнти. Для цього візьміть спеціальну посудину для десертів та помістіть на дно наші яскраві вершки, далі добавте дрібні  шматки вафлів, а також полуничку. Зверху полийте все розтопленим чорним шоколадом і додайте ще декілька трикутників з вафлів. От і все, наш апетитний та яскравий «Полуничний шлейф» готовий. 
Смачного!

десерт приготування

Kommentar hinterlassen

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert